13
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI, KOSZTY DOSTAWY

 1. W Sklepie internetowym możliwe są następujące formy płatności:
  • przedpłata na konto Sprzedającego poprzez płatność tradycyjnym przelewem lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej, po potwierdzeniu Zamówienia przez Sprzedającego;
  • płatność „za pobraniem”, tj. gotówką przy odbiorze Zamówienia od kuriera.
  • kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro lub za pośrednictwem szybkich płatności elektronicznych dostarczanych przez serwis Blue Media S.A. 
   Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. w razie wyboru płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową.
 2. W przypadku wyboru przedpłaty, jako formy płatności, należności za zamówione Towary wraz z kosztami dostawy należy uiszczać na numer konta wskazany w mailu potwierdzającym dokonanie Zamówienia. Wpłata powinna nastąpić terminie do 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia z Zamawiającym. Dokonanie wpłaty w niepoprawnej kwocie może znacznie wydłużyć termin realizacji Zamówienia.
 3. Przy Zamówieniu, którego wartość przekracza 1000 PLN (słownie: tysiąc złotych), Zamawiający może być proszony o uiszczenie zaliczki na poczet Ceny w wysokości 25% Ceny, jednak nie mniej niż 500 PLN. Zamawiający zobowiązany jest do zapłaty pozostałej Ceny w terminie:
  • 2 dni od dnia otrzymania informacji od Sprzedającego, że Towar jest gotowy do wysyłki – w przypadku wyboru przedpłaty na konto, lub
  • przy odbiorze Zamówienia od kuriera – w przypadku płatności za pobraniem.
 4. Czas rozpoczęcia realizacji Zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy Sprzedającego podany w potwierdzeniu Zamówienia - w przypadku płatności przelewem lub z momentem dokonania Zamówienia - w przypadku wyboru płatności „za pobraniem”.
 5. Zamówienia dokonane w Sklepie internetowym wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier nie wnosi Towarów o wadze większej niż 30 kg do mieszkania, czy domu, Zamawiający proszony jest zatem o zapewnienie we własnym zakresie odpowiedniej ilość osób potrzebnych do odebrania Towarów i wniesienia ich do domu lub mieszkania.
 6. Całkowite koszty dostawy Zamówienia to suma kosztów transportu, opakowania i kosztów logistycznych. Ceny dostaw oraz rodzaj przesyłki uzależnione są od wymiarów oraz wagi zamawianych Towarów. Koszt przesyłki dla każdego Zamówienia wyliczany jest automatycznie w trakcie składania Zamówienia, po umieszczeniu Towaru w koszyku wyświetla się koszt dostawy. Koszt dostawy widoczny jest zawsze pod ceną każdego Towaru na Stronie Towaru.
 7. Przy dostawie Towarów przez firmę kurierską, Zamawiający proszony jest o sprawdzenie, w obecności kuriera, czy przesyłka nie posiada uszkodzenia wynikłego z transportu. W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, Zamawiający proszony jest o nie przyjmowanie przesyłki oraz niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do Sprzedającego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl