KFPM-01 2%

Nowy produkt

Kondensator wykonany z folii miedzianej przedzielonej folią polipropylenową

Więcej szczegółów

24,50 zł netto

Pobierz specyfikację techniczną

Więcej informacji

Kondensatory typu KFPM-01 wyróżniają się tym, że na okładziny zastosowano w nich folię miedzianą przedzieloną folią polipropylenową. Kondensatory te dedykowane są do zastosowań w sprzęcie audio. Konstrukcja kondensatorów minimalizuje pasożytnicze składowe impedancji - indukcyjność i rezystancję dając w efekcie końcowym poprawę jakości dźwięku danego systemu audio, pozytywny efekt jest potęgowany przez zastosowanie okładziny z folii miedzianej. Wysoka jakość i trwałość kondensatorów zapewniona jest przez zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów, technologii produkcji oraz metod badawczo-pomiarowych.

W kondensatorach zastosowano osiowo umieszczone wyprowadzenia z ocynowanego drutu miedzianego, osłonę w postaci specjalnej taśmy oraz niepalną masę zalewową klasy VO.
Ponadto kondensatory poddawane są wyspecyfikowanemu zestawowi badań i pomiarów w tym unikatowemu testowi impulsami o podwyższonej amplitudzie prądu i częstotliwości 22kHz.
Kondensatory typu KFPM-01 mogą pracować w obwodach napięcia stałego i przemiennego w zakresie temperatur objętych kategorią klimatyczną. Wartość napięcia stałego lub amplituda napięcia zmiennego nie powinna przekraczać wartości Ur.