MKP-14

Nowy produkt

Kondensator wykonany z folii polipropylenowej metalizowanej.

Więcej szczegółów

5,10 zł netto

Pobierz specyfikację techniczną

Więcej informacji

Kondensatory typu MKP-14 wykonane z folii polipropylenowej metalizowanej dedykowane są do zastosowań w sprzęcie audio. Konstrukcja kondensatorów minimalizuje pasożytnicze składowe impedancji - indukcyjność i rezystancję, dając w efekcie końcowym poprawę jakości dźwięku danego systemu audio. Wysoka jakość i trwałość kondensatorów zapewniona jest przez zastosowanie odpowiednio dobranych materiałów, technologii produkcji oraz metod badawczo-pomiarowych. W kondensatorach zastosowano dielektryk mający cechę samoregeneracji - samonaprawy w trakcie eksploatacji, impregnację zwijki kondensatorowej olejem, osiowo umieszczone wyprowadzenia z ocynowanego drutu miedzianego, osłonę w postaci specjalnej taśmy oraz masę zalewową niepalną klasy VO.
Ponadto kondensatory poddawane są wyspecyfikowanemu zestawowi badań i pomiarów, w tym unikatowemu testowi impulsami o podwyższonej amplitudzie prądu i częstotliwości 22kHz.
Kondensatory typu MKP-14 mogą pracować w obwodach elektrycznych napięcia stałego i przemiennego w zakresie temperatur objętych kategorią klimatyczną. Wartość napięcia stałego lub amplituda napięcia zmiennego nie powinna przekraczać wartości Ur.